Dzisiaj jest wtorek, 4.08.2015

Rejestracja | Logowanie

E-mail

HasłoNie pamiętam hasła

Zaloguj się poprzez konto
na FacebookuJeśli posiadasz konto na Facebooku możesz logować się u nas klikając w powyższy przycisk

Ostróda

MASZ JUŻ BILET?

MASZ JUŻ BILET? wczoraj, 16:37 Organizatorzy tradycyjnie mają ściśle ustalony grafik. Nie oznacza to jednak, że są zamknięci na spóźnialskich. Kto nie zdążył zaopatrzyć się w bilet - nic się nie stało. Karnet lub wejście na jeden dzień, możesz kupić dosłownie na ostatnią chwilę. A warto!

SŁOWO POLICJA

SŁOWO POLICJA wczoraj, 16:33 Kim chcesz zostać jak dorośniesz? Na to pytanie niejedno dziecko odpowie, że policjantem. Policjantem, który na służbie wcale łatwo nie ma. Nie jest to zawód na który spoglądamy łaskawym okiem. Zwłaszcza kierowcy narażeni na mandaty. W Ostródzie odbyły się powiatowe obchody święta policji połączone

ART SZTUKA

ART SZTUKA wczoraj, 16:28 Kolejny raz mieszkańcy Ostródy mogli uczestniczyć w spektaklu niczym z prawdziwego teatru. W hotelu Willa Port miał miejsce spektakl pt. "Art Sztuka"

20 URODZINY FESTIWALU

20 URODZINY FESTIWALU środa, 29.07.2015 18:14 To była dwudziesta, jubileuszowa edycja Festiwalu Muzyki Tanecznej. Wystąpiły trzy międzynarodowe gwiazdy: Loona, CC Catch i No Mercy. Podczas imprezy grupa Boys obchodziła swoje 25-lecie.

PIŁKA RĘCZNA NA PIASKU

PIŁKA RĘCZNA NA PIASKU środa, 29.07.2015 17:54 W Starych Jabłonkach w dniach 25-26.07.2015 odbyły się turnieje o Puchar Polski Mazury Cup 2015 w piłce ręcznej plażowej. Czy ta impreza będzie za kilka lat tak wielkim wydarzeniem jak zawody w piłkę siatkową?

DWORZEC CUDEM

DWORZEC CUDEM środa, 22.07.2015 18:35 Dworzec w Ostródzie został nominowany w konkursie "Polska Pięknieje- 7 Cudów Funduszy Europejskich" w kategorii REWITALIZACJA. Sukces projektu to nie tylko remont budynku, ale również działalność organizacji, które właśnie na dworcu znalazły swoje miejsce.

STOICKI SPOKÓJ

STOICKI SPOKÓJ wczoraj, 16:35 Stoicki spokój to ich znak rozpoznawczy. Szachiści do ostatniej chwili zachowują zimną krew. Potrafią rywlizować godzinami. Teraz przed najlepszymi z najlepszych prawdziwy maraton. W Ostródzie trwają Mistrzostwa Świata.

FINAŁ LATA Z FOLKLOREM

FINAŁ LATA Z FOLKLOREM środa, 29.07.2015 18:12 Finał Międzynarodowego Lata z Folklorem dobiegł końca. W ostródzkim Amfiteatrze mieszkańcy i turyści choć na chwilę mogli poczuć klimat karnawału niczym z Rio de Janerio, a to za sprawą zespołu z Brazylii, który porwał do tańca publiczność. Inne grupy nie były dłużne. To był niezapomniany wieczór!

na bieżąco