Dzisiaj jest sobota, 1.08.2015

Rejestracja | Logowanie

E-mail

HasłoNie pamiętam hasła

Zaloguj się poprzez konto
na FacebookuJeśli posiadasz konto na Facebooku możesz logować się u nas klikając w powyższy przycisk

Ostróda

20 URODZINY FESTIWALU

20 URODZINY FESTIWALU przedwczoraj, 18:14 To była dwudziesta, jubileuszowa edycja Festiwalu Muzyki Tanecznej. Wystąpiły trzy międzynarodowe gwiazdy: Loona, CC Catch i No Mercy. Podczas imprezy grupa Boys obchodziła swoje 25-lecie.

PIŁKA RĘCZNA NA PIASKU

PIŁKA RĘCZNA NA PIASKU przedwczoraj, 17:54 W Starych Jabłonkach w dniach 25-26.07.2015 odbyły się turnieje o Puchar Polski Mazury Cup 2015 w piłce ręcznej plażowej. Czy ta impreza będzie za kilka lat tak wielkim wydarzeniem jak zawody w piłkę siatkową?

DWORZEC CUDEM

DWORZEC CUDEM środa, 22.07.2015 18:35 Dworzec w Ostródzie został nominowany w konkursie "Polska Pięknieje- 7 Cudów Funduszy Europejskich" w kategorii REWITALIZACJA. Sukces projektu to nie tylko remont budynku, ale również działalność organizacji, które właśnie na dworcu znalazły swoje miejsce.

FINAŁ LATA Z FOLKLOREM

FINAŁ LATA Z FOLKLOREM przedwczoraj, 18:12 Finał Międzynarodowego Lata z Folklorem dobiegł końca. W ostródzkim Amfiteatrze mieszkańcy i turyści choć na chwilę mogli poczuć klimat karnawału niczym z Rio de Janerio, a to za sprawą zespołu z Brazylii, który porwał do tańca publiczność. Inne grupy nie były dłużne. To był niezapomniany wieczór!

na bieżąco