Dzisiaj jest wtorek, 27.01.2015

Rejestracja | Logowanie

E-mail

HasłoNie pamiętam hasła

Zaloguj się poprzez konto
na FacebookuJeśli posiadasz konto na Facebooku możesz logować się u nas klikając w powyższy przycisk

Ostróda

STUDENCI POSZUKIWANI

STUDENCI POSZUKIWANI wczoraj, 15:49 Ostródzkie liceum gościło przedstawicieli 6 uczelni. Pod hasłem "Dni Nauki" odbył się "Dzień Otwarty". Ale nie szkoły im. Jana Bażyńskiego tylko uniwersytetów z Olsztyna, Torunia, Gdańska i Sopotu.

BAL CHARYTATYWNY

BAL CHARYTATYWNY wczoraj, 15:41 Wolontariusze z gimnazjum nr 2 w Ostródzie zorganizowało imprezę charytatywnych dla podopiecznych Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej. Oprócz dobrej zabawy dzieci otrzymały słodkie paczki.

PRZYGOTOWANIA DO SERIALU "KOREPETYTOR" ODCINEK 1

 PRZYGOTOWANIA DO SERIALU "KOREPETYTOR" ODCINEK 1 środa, 21.01.2015 13:34 Zapraszamy Państwa na materiał ukazujący kilka przygotowań do najnowszej produkcji Horyzont Studio, w partnerstwie z firmą Vectra oraz Urzędem Miasta i Gminy w Słubicach - pilotażowego odcinka serialu "Korepetytor", w reżyserii Artura Pilarczyka. Patronem medialnym projektu jest Stowarzyszenie Pols

WERNISAŻ PRZYRODY

WERNISAŻ PRZYRODY piątek, 23.01.2015 19:52 W Miejskiej Bibliotece Publicznej w Działdowie można podziwiać prace fotografa Ryszarda Makszyńskiego. Tytuł wystawy brzmi "Przyroda powiatu działdowskiego".

ŚCISŁE UMYSŁY

ŚCISŁE UMYSŁY czwartek, 22.01.2015 13:25 Powszechnie uważa się, że zdolności matematyczne ujawniają się u starszych uczniów. Okazuje się jednak, że to przedszkolaki wykazują się cechami, które świadczą o talentach.

PRZYGOTOWANIA DO SERIALU "KOREPETYTOR" ODCINEK 2

PRZYGOTOWANIA DO SERIALU "KOREPETYTOR" ODCINEK 2 środa, 21.01.2015 13:38 Zapraszamy Państwa na materiał ukazujący kilka przygotowań do najnowszej produkcji Horyzont Studio, w partnerstwie z firmą Vectra oraz Urzędem Miasta i Gminy w Słubicach - pilotażowego odcinka serialu "Korepetytor", w reżyserii Artura Pilarczyka. Patronem medialnym projektu jest Stowarzyszenie Pol

STOP

 STOP piątek, 16.01.2015 17:40 13 stycznia mimo, iż nie był to piątek okazał się pechowy dla portfeli niektórych kierowców. Przez 6 godzin wystawiono 25 mandatów za nieprzestrzeganie znaku STOP.

FERIE W MŁAWIE

FERIE W MŁAWIE piątek, 16.01.2015 17:17 Na Mazowszu od poniedziałku dzieci i młodzież mają wolne. Przedstawiamy program zajęć ferii zimowych organizowanych przez Miejską Bibliotekę Publiczną oraz Miejski Dom Kultury w Mławie.

na bieżąco