Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 24 czerwca 2026 14:45
Reklama

BEZPIECZNE LATO

Sezon wakacyjny rozpoczęła w Ostródzie kampania " Zdrowe Lato" 7 lipca na miejskim bulwarze miała miejsce kolejna odsłona tego przedsięwzięcia.
BEZPIECZNE LATO

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama