Poniedziałek, 25.03.2019

Odbierz darmowy terminal płatniczy i przyciągnij klientów!

  • 7.11.2018, 15:00
  • Grupa Tipmedia
Odbierz darmowy terminal płatniczy i przyciągnij klientów!
Czy przedsiębiorca może otrzymać terminal karty płatniczej za darmo, a do tego przez 12 miesięcy nie płacić prowizji od dokonywanych transakcji? Dzięki programowi Polska Bezgotówkowa jest to możliwe i… dziecinnie proste! Jak otrzymać terminal bez abonamentu?

Program Polska Bezgotówkowa to wspólna inicjatywa wiodących na polskim rynku agentów rozliczeniowych i wydawców kart przy udziale Związku Banków Polskich i sektora publicznego.

Celem programu jest ułatwienie przedsiębiorcom dostępu do terminali płatniczych poprzez wsparcie tych przedsiębiorstw, w których dotychczas lub w ciągu ostatnich 12 miesięcy nie było możliwości dokonywania płatności bezgotówkowych.

Jak otrzymać darmowy terminal płatniczy bez abonamentu?

By wziąć udział w programie Polska Bezgotówkowa i otrzymać terminal za 0 zł należy w pierwszej kolejności wejść na stronę bezgotowki.pl i wybrać terminal płatniczy. Następnie powinno się wypełnić zgłoszenie, przejść poprawnie weryfikację i oczekiwać na kuriera z dostawą sprzętu.

W ramach programu przedsiębiorca może wybrać do trzech darmowych terminali karty płatniczej. Dostępne są zarówno terminale w wersji stacjonarnej, jak i przenośnej. Wszystkie przyjmują płatności kartami Visa, MasterCard, Diners Club, UPI, JCB oraz płatności smartfonem i tzw. BLIKiem. By dowiedzieć się więcej o programie Polska Bezgotówkowa wejdź na stronę https://bezgotowki.pl/oferta/.

Dlaczego warto zainstalować terminal płatniczy w swojej firmie?

Wyniki badań wskazują, że 61 proc. konsumentów częściej płaci kartą niż gotówką. Polacy chętnie płacą kartą i twierdzą, że robiliby to częściej gdyby istniała taka możliwość. 61 proc. wskazuje, że chce mieć możliwość płacenia kartą wszędzie, bez wyjątku.

Nie zawsze jednak można dokonać zakupu bez gotówki m.in. na targach, bazarach, w warzywniakach, salonach fryzjerskich, kosmetycznych i w warsztatach samochodowych. Jak twierdzi 58 proc. ankietowanych, nieraz zdarzyło im się, że chcieli zapłacić bezgotówkowo, ale nie mogli, gdyż sklep nie oferował takiej możliwości.

Tymczasem okazuje się, że zainstalowanie terminala płatniczego przynosi korzyści nie tylko klientom, ale także przedsiębiorcom. Konsumenci, jak sami przyznają, są skłonni wydać większe kwoty płacąc kartą płatniczą, gdyż nie ogranicza ich ilość gotówki w portfelu. To także szansa na utrzymanie klientów i pozyskane nowych. Miejsce, w którym można płacić bez gotówki, postrzegane jest jako nowoczesne i przyjazne dla klientów.

Grupa Tipmedia
Podziel się: