Reklama
SMARTFON TAK, ALE Z UMIAREM
Jeżeli sięgasz po smartfona średnio co kilka minut czuj się zaniepokojony. Jesteś uzależniony. Uzależnienie od telefonu komórkowego fachowo określa się mianem "fonoholizm". Ta silna potrzeba ciągłego sięgania do telefonu komórkowego jest przez wielu specjalistów zaliczana do chorób cywilizacyjnych.
- Wojciech Jabłonka
- 18.02.2025 12:25
Data dodania:
18.02.2025 12:25
Wyświetleń:
102
Reklama
Reklama
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze