Reklama
ŻYCZYMY ZDROWIA!
Leki są drogie, dużo osób musi je przyjmować nawet codziennie, wówczas "z góry" jesteśmy przygotowani. Niestety zdrowie bywa przewrotne i czasami w najmniej oczekiwanym momencie szwankuje, albo przytrafia się wypadek. Wówczas wykupienie leku jest pilne. Tylko czy "po godzinach" nam się to uda? Nie zawsze...
- Wojciech Jabłonka
- 09.04.2025 14:42
Data dodania:
09.04.2025 14:42
Wyświetleń:
118
Reklama
Reklama
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze