Reklama
SENIORZY SKORZYSTAJĄ PIERWSI
Stare obiekty w Gródkach zyskują nowe życie! Zakończono już instalacje elektryczne, hydrauliczne i CO, a budynek zyskał nową elewację. To inwestycja z myślą o przyszłości — i o seniorach. Społeczeństwo się starzeje, dlatego potrzebne są miejsca przyjazne i bezpieczne dla każdego.
- Wojciech Jabłonka
- 08.12.2025 11:11
Data dodania:
08.12.2025 11:11
Wyświetleń:
57
Reklama
Reklama
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze