Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 24 czerwca 2026 11:59
Reklama

SENIORZY SKORZYSTAJĄ PIERWSI

Stare obiekty w Gródkach zyskują nowe życie! Zakończono już instalacje elektryczne, hydrauliczne i CO, a budynek zyskał nową elewację. To inwestycja z myślą o przyszłości — i o seniorach. Społeczeństwo się starzeje, dlatego potrzebne są miejsca przyjazne i bezpieczne dla każdego.

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama