Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 26 czerwca 2026 22:16
Reklama

NASZ PRL

Ostródzkie Koło Zwiadowców Historii, znajomi, przyjaciele, rodzina i oni… pasjonaci, którym troska o historię naprawdę nie jest obojętna. Przez ostatnie miesiące wspólnie pracowali nad czymś, co wielu mogłoby nazwać szaleństwem. Po 15 godzin dziennie, 7 dni w tygodniu, przez 4 miesiące robili wszystko, by stara nastawnia kolejowa zyskała drugie życie. I udało się. To miejsce stało się Muzeum PRL — ale nie tylko. Będzie tu także kino, którego w Ostródzie od lat brakuje. Będzie przestrzeń aktywności dla młodzieży, miejsce spotkań, liczne pracownie, a przede wszystkim muzeum PRL-u i kolejnictwa, stworzone z pasji, uporu i ogromnego serca do historii. Kto nie był na oficjalnym otwarciu, od lipca może czuć się zaproszony. Warto zobaczyć to miejsce na własne oczy.

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama