Reklama
🏛️ Burmistrz Nidzicy, Jacek Kosmala z absolutorium. Podczas sesji nie zabrakło rozmów o wykonaniu budżetu, rozwoju miasta i sprawach, które wciąż wymagają pracy. Bo samorząd to nie tylko decyzje, ale też umiejętność wyboru tego, co naprawdę pilne. ✅
Data dodania:
26.06.2026 17:27
Wyświetleń:
4
Reklama
Reklama
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze