Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 27 czerwca 2026 14:46
Reklama

NOWY WIADUKT JUŻ OTWARTY

Zakończyły się prace nad budową wiaduktu w przy ulicy Lidzbarskiej w Działdowie. Z tej okazji 17 grudnia przedstawiciele PKP Polskie Linie Kolejowe i władze Działdowa uroczyście oddały wiadukt kolejowy do użytku.
NOWY WIADUKT JUŻ OTWARTY

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama