Reklama
HALÓWKA CHŁOPCÓW
Rozpoczął się sezon na halowe rozgrywki. 29 i 30 listopada w Ostródzie drużyny walczyły o okazały puchar.
I miejsce zajęli piłkarze z Wikielca, którzy w finale pokonali Wkrę Działdowo.
- Telewizja Mazury
- 02.12.2013 14:32 (aktualizacja 10.08.2023 00:15)
Data dodania:
02.12.2013 14:32
Wyświetleń:
1429
Reklama
Reklama
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze