Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 24 czerwca 2026 20:20
Reklama

W TYM ROKU NIE BĘDZIE ZBIORU ŚLIMAKÓW

W tym roku na Warmii i Mazurach nie będzie można zbierać i skupować winniczków - zdecydował regionalny dyrektor ochrony środowiska w Olsztynie
W TYM ROKU NIE BĘDZIE ZBIORU ŚLIMAKÓW

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama