Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 23 czerwca 2026 17:32
Reklama

NOWE UJECIE WODY W MIEJSCOWOŚCI BARTOSZKI

8 września podpisano umowę na budowę drugiego ujęcia wody pitnej w miejscowości Bartoszki.
NOWE UJECIE WODY W MIEJSCOWOŚCI BARTOSZKI

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama