Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 27 czerwca 2026 15:12
Reklama

OSTRÓDZIANIE UCZCILI 1 WRZEŚNIA

Ostródzianie nie zapomnieli o rocznicy wybuchu II wojny światowej. Uroczystości, w tym roku wyjątkowo skromne, odbyły się przy pomniku Pamięci Obrońców Suwerenności i Niepodległości RP.
OSTRÓDZIANIE UCZCILI 1 WRZEŚNIA

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama