Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 25 czerwca 2026 02:36
Reklama

Wiadukt jest ale czy będzie mniej korków?

Wstęga przecięta, wiadukt otwarty. Po ponad roku od rozpoczęcia budowy, ostródzianie mogą jeździć mostem na torami. Przeprawa na ulicy Drwęckiej ma rozładować ruch w centrum miasta.
Wiadukt jest ale czy będzie mniej korków?

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama