Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 23 czerwca 2026 22:55
Reklama

SESJA Z GESTEM

Z gestem rozpoczęła się sesja Rady Miasta w Nidzicy. Małgorzata Sawicka, dyrektor Centrum Usług Wspólnych podziękowała za współpracę. Natomiast burmistrz otrzymał absolutorium.
SESJA Z GESTEM

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama