Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 23 czerwca 2026 11:16
Reklama

WSZYSTKO KOŁEM BĘDZIE SIĘ TOCZYĆ

Zapowiada się dobrze. Umowa z wykonawcą podpisana. Ostróda będzie miała kolejne nowe ronda. Okolice starego sądu, marketu Netto i Liceum Ogólnokształcącego mają stać się bezpieczniejsze dzięki wprowadzeniu ruchu okrężnego.
WSZYSTKO KOŁEM BĘDZIE SIĘ TOCZYĆ

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama