Reklama
JAZDA PO KOLE PRZY SZKOLE
To rondo już jest mile widziane i oczekiwane... na skrzyżowaniu ulic Grunwaldzka, Drwęcka, Kopernika w Ostródzie ruch okrężny będzie zbawienny dla kierowców. Teraz włączenie się tutaj do ruchu w godzinach szczytu to prawdziwe wyzwanie. Prace ruszą pod koniec maja by pod koniec roku już kierowcy mogli "pokręcić się w kółko".
- Jarek Dąbrowski
- 25.04.2023 15:32
Data dodania:
25.04.2023 15:32
Wyświetleń:
188
Reklama
Reklama
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze