Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 27 czerwca 2026 03:11
Reklama

NIDZICA KOSZYKÓWKĄ STOI

Z myślą o sympatykach koszykówki w hali widowiskowo- sportowej w Nidzicy przez dwa dni rozgrywano III Turnieju Koszykówki Gminy Nidzica.
NIDZICA KOSZYKÓWKĄ STOI

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama