Przejdź do głównych treści
Przejdź do wyszukiwarki
Przejdź do głównego menu
Facebook.com
poniedziałek, 6 kwietnia 2026 20:42
Ułatwienia dostępności
Zaloguj się
Wiadomości
TV Mława
Na żywo
Wydarzenia
Ogłoszenia
Firmy
Wiadomości
Działdowo
Lidzbark
Iława
Susz
Nidzica
Ostróda
Mława
Archiwum
Sport
Nasze produkcje
Nasze produkcje
Audycje
Audycje
Rozmowa Dnia
Bez komentarza
Flesz z Regionu
Na bieżąco
Wieści z Powiatu
Wiadomości Lokalne
Polityka
Retransmisje sesji Rady Miasta Ostróda
Ogłoszenia
Gospodarka
Społeczeństwo
Kultura/Rozrywka
Reklama
Kontakt
Pokaż pozostałe elementy menu
Przeczytaj!
Od 3 marca łatwiej stracić prawo jazdy. Wchodzą nowe przepisy drogowe.
Oszustwo inwestycyjne w powiecie działdowskim. Strata blisko 53 tys. zł
Arktyczny mróz w regionie. Warmia i Mazury pod ostrzeżeniami pogodowymi.
Wielogodzinne korki na S7. Co wydarzyło się na kluczowej trasie regionu?
ZIELONE DZIAŁDOWO
FLESZ INFORMACYJNY Z DNIA 20.09.2024
Reklama
Strona główna
Artykuły
Artykuły
Wybierz kategorię
Susz
Produkcje
Społeczeństwo
Wiadomości
Ostróda
Gospodarka
Działdowo
Nidzica
Ogłoszenia
Polityka
Sport
Kultura
Zapowiedzi
Rozmowa Dnia
Flesz z Regionu
Lidzbark
Wieści z Powiatu
Wiadomości Lokalne
Bez komentarza
Na bieżąco
Kultura/Rozrywka
Mława
Audycje
Archiwum
Iława
Retransmisje sesji Rady Miasta Ostróda
Sortuj
Najnowsze
Najstarsze
Najczęściej czytane
Najlepiej oceniane
Filtruj
Reset
WIZYTA KONSULA GENERALNEGO UKRAINY
20 lutego w Ostródzie na zaproszenie Włodzimierza Brodiuka gościł Konsul Generalny Ukrainy w Gdańsku Myron Yankiv. Starosta Ostródzki chciałby, aby przedsiębiorcy z Ukrainy dostrzegli walory gospodarcze Powiatu Ostródzkiego.
26.02.2013 15:25
194
XVII PLEBISCYT NA 10 NAJPOPULARNIEJSZYCH SPORTOWCÓW OSTRÓDY
Zapraszamy na relacje z XVII Plebiscytu na 10 Najpopularniejszych Sportowców Ostródy. Podczas Balu Mistrzów Sportu, nagrodzono najpopularniejszych zawodników.
26.02.2013 11:40
143
XXIII SESJA RADY MIASTA DZIAŁDOWO
Dyskusja na temat Interaktywnego muzeum państwa krzyżackiego oraz publikacji monografii Działdowa zdominowały wydarzenia 23 sesji rady miasta Działdowa.
25.02.2013 12:15
1
132
WIADOMOŚCI LOKALNE 22.02.2013
FLESZ
22.02.2013 20:31
171
BEZ KOMENTARZA
Zimowy Turniej klasyfikacyjny dla uczniów klas I, II, III Szkół Podstawowych w szachach.
22.02.2013 20:17
142
22 TYSIĄCE NA BASEBALL
Samorząd województwa ponad milion złotych podzielił na sport. Ponad 22 tysiące trafiły to drużyny Yankess Działdowo.
22.02.2013 14:54
119
BIBLIOTEKA @ POWIATOWA
W budynku Liceum Ogólnokształcącego w Ostródzie swoją siedzibę ma Biblioteka Powiatowa, która obecnie gromadzi swój księgozbiór i wkrótce udostępni swoje zasoby dla pierwszych czytelników.
22.02.2013 14:30
131
WARTO POMAGAĆ-PRZEKAŻ 1%
Nidzicki Fundusz Lokalny przyznaje stypendia, pomaga organizacjom pozarządowym, wspiera budowę Rajskiego Ogrodu w Kamionce. Wsparcie finansowe ze strony NFL jest możliwe m. in. dzięki 1%.
21.02.2013 15:42
133
POWALCZĄ O MEDALE MISTRZOSTW POLSKI
Od 1 do 3 marca w Ostródzie odbywać się będą 81 Indywidualne Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów w Tenisie Stołowym. Medale zostaną rozdane w grach pojedynczych, podwójnych i mieszanych, a dla kibiców organizatorzy przygotowali wiele niespodzianek.
21.02.2013 15:34
132
SĄ PLANY - NIE MA PIENIĘDZY
Ostródzki szpital w strategii rozwoju spółki na najbliższe lata ma zapis o budowie profesjonalnego lądowiska dla helikopterów. Plany są, ale w budżecie powiatu nie ma pieniędzy na tą inwestycję.
21.02.2013 15:25
113
poprzednia
1
...
1023
1024
1025
1026
1027
1028
1029
...
następna
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Arktyczny mróz w regionie. Warmia i Mazury pod ostrzeżeniami pogodowymi.
Data dodania artykułu:
01.02.2026 19:36
Wielogodzinne korki na S7. Co wydarzyło się na kluczowej trasie regionu?
Data dodania artykułu:
31.12.2025 03:35
ZIELONE DZIAŁDOWO
Miasto, które wielu kojarzy ze spokojem, dziś pokazuje swoją drugą twarz – nowoczesną, świadomą i pełną zielonej energii. W świecie, gdzie hałas, śmieci i obojętność często wygrywają z troską o naturę, Działdowo udowadnia, że przyszłość planety zaczyna się tu, lokalnie. W każdym wyborze. W każdym pokoleniu. To właśnie tutaj młodzi, dorośli i seniorzy tworzą wspólny ekologiczny front. Samorząd, lokalne firmy i mieszkańcy nie czekają na jutro – działają dziś. Razem. Z pomysłem. Z odpowiedzialnością. Od Młodzieżowej Rady Miasta, która realnie wpływa na decyzje samorządu, po Klub Senior+, gdzie doświadczenie łączy się z nowoczesnością – w Działdowie ekologia przenika każdą relację i każdy projekt. Tutaj powstają inicjatywy, które uczą, angażują i inspirują kolejne pokolenia. Zielone Działdowo rośnie, dojrzewa i zmienia się razem z mieszkańcami. Bo przyszłość należy do tych, którzy dbają o „dzisiaj”. 🌍💚
Data dodania artykułu:
21.11.2025 18:21
XIV Kongres Polskich Mediów „Media lokalne filarem demokracji” – głos w obronie mediów lokalnych – 25.02.2026.
Data dodania artykułu:
26.02.2026 19:33
„Lazuryty 2025 – Święto Biznesu, Pasji i Lokalnej Dumy!”
✨ Trzecia edycja Gali Lazurytów Przedsiębiorczości Powiatu Działdowskiego za nami! ✨ 🔹 Lapis-lazuli, symbol mądrości, przyjaźni i przedsiębiorczości, powrócił w wielkim stylu – jako wyróżnienie dla najlepszych firm, instytucji i osób wspierających rozwój naszego regionu. 🏆 Wręczyliśmy statuetki w takich kategoriach jak: Najlepsza Firma Rodzinna, Najlepszy Produkt Lokalny, czy Przyjaciel Kultury i Sportu. 🎤 Gospodarzami gali byli: Paweł Cieśliński – starosta działdowski oraz Grzegorz Mrowiński – burmistrz Działdowa 🎥 Zobaczcie relację z wydarzenia, które udowadnia, że mimo trudnych czasów, warto działać, rozwijać się i wspierać nawzajem.
Data dodania artykułu:
11.04.2025 07:00
KOMENTARZE
Poprzednie
Następne
Autor komentarza:
poldek
Treść komentarza:
Ale fachowców się zebrało w wokół erki !
Data dodania komentarza:
14.02.2018, 13:47
Źródło komentarza:
NOWY AMBULANS
Autor komentarza:
Małgorzata
Treść komentarza:
Ciekawa, merytoryczna rozmowa. Bez zadęcia, same konkrety. Mam nadzieję, że ten wywiad zachęci mieszkanki i mieszkańców naszego miasta do włączenia się w działania Koła Nowoczesnej w Ostródzie.
Data dodania komentarza:
19.01.2018, 19:59
Źródło komentarza:
ROZMOWA DNIA - Waldemar Graczyk
Autor komentarza:
Gość
Treść komentarza:
piękny cyrk, Sągol aż wytrzeszczu oczu dostaje
Data dodania komentarza:
1.12.2015, 15:29
Źródło komentarza:
XV SESJA RADY MIASTA OSTRÓDA
Autor komentarza:
:(
Treść komentarza:
OSTRÓDZKA ŻENADA MIASTA .
Data dodania komentarza:
1.12.2015, 14:54
Źródło komentarza:
XV SESJA RADY MIASTA OSTRÓDA
Autor komentarza:
i
Treść komentarza:
gdzie ta retransmisja?
Data dodania komentarza:
30.11.2015, 14:47
Źródło komentarza:
XVI SESJA RADY MIEJSKIEJ W NIDZICY
Autor komentarza:
Lolo
Treść komentarza:
164:30 pani sekretarz
Data dodania komentarza:
18.11.2015, 21:27
Źródło komentarza:
XIV sesja Rady Gminy Rybno
Reklama
Reklama