SUKCES TELEWIZJI MAZURY

  • 26.04.2013, 21:54
  • Telewizja Mazury
SUKCES TELEWIZJI MAZURY
Sukces Telewizji Mazury! 2 nominacje i 2 nagrody w jednym konkursie, w którym oceniano 189 produkcji filmowych nadesłanych przez 47 telewizji lokalnych i regionalnych zrzeszonych w Polskiej Izbie Komunikacji Elektronicznej.
Telewizja Mazury

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (15)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Gość
Gość 31.07.2013, 00:54
Ci to piszą, co skomlajo, bo możliwości jednak nie majo. Hehehe!
Gość
Gość 11.06.2013, 13:53
hehehhe dobre! popieram
Gość
Gość 11.06.2013, 13:44
PANIE WŁAŚCICIELU TELEWIZJI!!! Dostałeś czek? to wyślij ludzi do logopedy
Gość
Gość 11.06.2013, 13:42
no no, już niedługo zmienią nazwę na WASZEŚCIK INTERNATIONAL:p
Gość
Gość 31.05.2013, 18:42
Popieram żądanie poprawności językowej ,niech nikt nie próbuje kaleczyć naszego języka w przekonaniu,że reszta nie zauważy- na pewno zauważa wielu i czuje się mocno zniesmaczona.
Gość
Gość 13.05.2013, 09:33
Jako nidziczanie żądajmy poprawności językowej-to także nasza kultura i obowiązek szerzenia wzorów dla młodszego pokolenia.Starsi chętnie niektóre niuanse sobię przyswoją.
Gość
Gość 09.05.2013, 07:12
Poziom "matki licealistki" jest mizerny podobnie jak ten program. Chyba nie znosi krytyki jak większość zaślepionych urojonym blaskiem swojego dziecka. Pozbawiona zdolności obiektywnego oceniania, sama przypomina licealistkę, małą, z klapkami na oczach nieświadomą rzeczywistości istotkę...
matka licealistki
matka licealistki 03.05.2013, 16:58
Mizerny jest Twój poziom,,,mieszkaniec" ! Po pierwsze robisz bardzo dużo błędów interpunkcyjnych,nie używasz wielkich liter....itd. Po drugie Twoja kultura jest bardzo ,,niskich lotów" Ja tam jestem bardzo dumna ze swojej córki.Dziękuję,że nie siedzi przed komputerem i nie zajmuje się takimi głupotami jak Ty ! Wstydziłabym się ,gdybym miała takie dziecko jak Ty !
mieszkaniec
mieszkaniec 03.05.2013, 09:29
za co ta wpaniała i jakże doniosła, wyjątkowa i nagroda? te programy to cienizna, amatorszczyzna i język polski niech te licealistki szlifują bo poziom mizerny. co z tego że temat na siłe ma podnosic wartośc edukacyjną tej telewizji kiedy poziom przekazu słaby. Dziewczyny niech działają ale czy to się do pokazywania w tv nadaje, chyba tylko po to żeby udawac że oferta danej tv jest bliska także określonym grupom w środowisku. bida
Gość
Gość 29.04.2013, 08:50
Nawet sie nie spodziewalłem że nasza tv robi takie ambitne tematy-no ale super
Gość
Gość 28.04.2013, 17:27
Niewygodna opinia znika...?
ja
ja 27.04.2013, 22:13
blablabla no jak to tak... nie można tak :P
Gość
Gość 26.04.2013, 21:33
Serdeczne i szczere gratulacje. Życzę kolejnych sukcesów
Gość
Gość 26.04.2013, 13:34
Czy przy nagrodach nie zwracają uwagi na jedną z podstawowych funkcji telewizji-troska o poprawność języka ojczystego?
Gość
Gość 26.04.2013, 12:20
No cóż taka mała telewizja i taka duża nagroda -gratuluję.

Pozostałe