Nie kupuj, wynajmij!

  • 25.03.2020, 14:00
  • Grupa Tipmedia
Nie kupuj, wynajmij!
Remont? Budowa? Prace porządkowe? Czy to w domu, firmie czy w ogrodzie... niezbędne są narzędzia do pracy. Wiadomo, że kupno maszyn i urządzeń to nie lada inwestycja, na którą po prostu nie każdego stać. Jaki zresztą byłby sens zakupu sprężarki, którą użyje się zaledwie raz? Rozwiązanie tego typu problemu znajduje się w zasięgu ręki. Odpowiedź brzmi: wynajem.

Wynajmij maszynę!

Wynajem samochodów, skuterów czy łodzi to temat, z którym styczność miał chyba każdy. A sprzęt budowlany, remontowy czy ogrodowy? Takie maszyny również można wynajmować! Jest to idealne rozwiązanie dla tych, którzy nie potrzebują tego typu sprzętu na co dzień.

 

Same plusy?

Takie rozwiązanie niesie za sobą szereg korzyści:

- nie trzeba inwestować w drogie maszyny i urządzenia;

- nie trzeba kupować sprzętu, który zostanie wykorzystany zaledwie kilka razy;

- nie trzeba znać się na skomplikowanych modelach i zastanawiać nad przewagą jednego od drugiego, gdyż nasi specjaliści doradzą zarówno w kwestii doboru, jak i obsługi urządzenia;

- zapewniamy fachową pomoc na każdym etapie realizacji projektu.

 

Po zakończeniu przedsięwzięcia sprzęt po prostu wraca do nas. Odpada kłopot związany z poszukiwaniem nowego nabywcy i sprzedażą maszyny. Pozostaje juz tylko cieszyć się zrealizowanym projektem.

 

Wynajem na topie

Wypożyczalnia sprzętu budowlanego zyskuje coraz większą rzeszę zwolenników. Dotychczas popularny pośród firm, staje się równie powszechny wśród klientów indywidualnych. Jeśli zatem ktoś czuje się na siłach, by dane prace poprowadzić samodzielnie, z bratem, ze szwagrem, a blokuje go jedynie brak odpowiedniego sprzętu - jest to rozwiązanie idealne. Dla każdego: dla firmy, dla grupy, dla rodziny, dla pojedynczej osoby!

Oferta jest tak skonstruowana, by zaspokoić oczekiwania każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta. Od doradztwa na etapie wyboru urządzenia, poprzez fachową pomoc w trakcie realizacji projektu, po odbiór urządzeń na koniec. Oferujemy również doradztwo w zakresie kupna własnych maszyn i urządzeń. Zdecydowani? Zapraszamy!

Grupa Tipmedia
--- Artykuł sponsorowany ---
Podziel się: