Przejdź do głównych treści
Przejdź do wyszukiwarki
Przejdź do głównego menu
Facebook.com
czwartek, 30 kwietnia 2026 15:19
Ułatwienia dostępności
Zaloguj się
Wiadomości
TV Mława
Na żywo
Wydarzenia
Ogłoszenia
Firmy
Wiadomości
Działdowo
Lidzbark
Iława
Susz
Nidzica
Ostróda
Mława
Archiwum
Sport
Nasze produkcje
Nasze produkcje
Audycje
Audycje
Rozmowa Dnia
Bez komentarza
Flesz z Regionu
Na bieżąco
Wieści z Powiatu
Wiadomości Lokalne
Polityka
Retransmisje sesji Rady Miasta Ostróda
Ogłoszenia
Gospodarka
Społeczeństwo
Kultura/Rozrywka
Reklama
Kontakt
Pokaż pozostałe elementy menu
Przeczytaj!
Od 3 marca łatwiej stracić prawo jazdy. Wchodzą nowe przepisy drogowe.
Oszustwo inwestycyjne w powiecie działdowskim. Strata blisko 53 tys. zł
Arktyczny mróz w regionie. Warmia i Mazury pod ostrzeżeniami pogodowymi.
Wielogodzinne korki na S7. Co wydarzyło się na kluczowej trasie regionu?
ZIELONE DZIAŁDOWO
FLESZ INFORMACYJNY Z DNIA 20.09.2024
Reklama
Strona główna
Artykuły
Artykuły
Wybierz kategorię
Susz
Produkcje
Społeczeństwo
Wiadomości
Ostróda
Gospodarka
Działdowo
Nidzica
Ogłoszenia
Polityka
Sport
Kultura
Zapowiedzi
Rozmowa Dnia
Flesz z Regionu
Lidzbark
Wieści z Powiatu
Wiadomości Lokalne
Bez komentarza
Na bieżąco
Kultura/Rozrywka
Mława
Audycje
Archiwum
Iława
Retransmisje sesji Rady Miasta Ostróda
Sortuj
Najnowsze
Najstarsze
Najczęściej czytane
Najlepiej oceniane
Filtruj
Reset
INAUGURACJA BUDOWY
Ostródzcy strażacy doczekają się nowej siedziby. W miejscowości Górka odbyło się symboliczne pierwsze wbicie łopaty. Koszt inwestycji szacowany jest na 32 miliony złotych.
09.10.2023 14:40
SPORTOWE EMOCJE
Orlik przy Liceum Ogólnokształcącym im. Jana Bażyńskiego w Ostródzie już po raz szósty stał się areną zmagań o puchar starosty. Choć rywalizowali dobrzy znajomi emocji i rywalizacji nie brakowało.
09.10.2023 12:26
WIELKIE RZECZY DZIEJĄ SIĘ NA NASZYCH OCZACH
Nowy zakład OSI Food Solutions Poland Sp. z o.o. w Górkach k/Ostródy powstał w jeden rok. Docelowo pracę w nim znajdzie dodatkowych 200 osób. Podziwiamy rozmach, tępo budowy i jakość efektu końcowego. Gratulujemy i dziękujemy za obecność na Warmii i Mazurach.
07.10.2023 19:50
FLESZ INFORMACYJNY Z DNIA 06.10.2023
06.10.2023 16:15
PŁATNE MATERIAŁY KOMITETÓW WYBORCZYCH
Piotr Wasześcik, Gustaw Marek Brzezin - kandydaci do Sejmu i Senatu KKW Trzecia Droga Polska 2050 Szymona Hołowni - PSL. PŁATNE MATERIAŁY KOMITETÓW WYBORCZYCH
06.10.2023 15:55
PIĘTNASTY RAZ PODNIEŚLI CIĘŻAR
Można powiedzieć, że Nidzica sportem stoi. Otwarcie boiska i w tym samym dniu XV zawody w podnoszeniu ciężarów. Impreza od lat cieszy się zainteresowaniem zawodników z całego świata.
06.10.2023 11:19
ŁUKTA - OLSZTYN
Jeszcze nie tak dawno podróż nad morze czy do stolicy Polski była daleka od wymarzonej. Nie było bezpiecznie, jechało się długo, a ubytki na trasie... nikogo nie dziwiły. Czasy się zmieniły. Teraz jazda to czysta przyjemność.
06.10.2023 09:38
SPORTOWA NIDZICA
Mieszkańcy Nidzicy mają powody do radości. W mieście otwarte zostało nowe pełnowymiarowe boisko. Długo wyczekiwana inwestycja spotkała się z pozytywnym odbiorem.
05.10.2023 13:53
NAGRODY ZA POMAGANIE
Dzień Pracownika Socjalnego to ten moment, kiedy i im należy się docenienie. Marszałek woj. W-M co roku wręcza nagrody i wyróżnienia w kategorii indywidualnej i w kategorii zespołowej.
04.10.2023 14:44
JUBILEUSZ UWM
Inauguracja Roku Akademickiego UWM w Olsztynie odbywa się po raz 25! Dokładnie tyle lat ma uczelnia. Jest to efekt wielu lat starań i chęci współpracy 3 ówczesnych środowisk. Akademii Rolniczo-Technicznej, Wyższej Szkoły Pedagogicznej i Warmińskiego Instytutu Teologicznego.
04.10.2023 14:26
poprzednia
1
...
137
138
139
140
141
142
143
...
następna
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Przedszkole „Mam Talent” z Wałdowa zaprasza na Dzień Otwarty!
Przedszkole „Mam Talent” to miejsce stworzone z myślą o dzieciach, które potrzebują indywidualnego podejścia i wsparcia terapeutycznego. Podczas Dnia Otwartego rodzice będą mogli zobaczyć, jak wygląda codzienna praca placówki oraz porozmawiać z wykwalifikowaną kadrą. To świetna okazja, aby podjąć świadomą decyzję o przyszłości edukacyjnej swojego dziecka. Główne wątki wydarzenia: ✅ Poznanie przedszkola i metod pracy ✅ Spotkanie z nauczycielami i terapeutami ✅ Możliwość zapisania dziecka
Data dodania artykułu:
07.02.2025 18:35
Arktyczny mróz w regionie. Warmia i Mazury pod ostrzeżeniami pogodowymi.
Data dodania artykułu:
01.02.2026 19:36
XIV Kongres Polskich Mediów „Media lokalne filarem demokracji” – głos w obronie mediów lokalnych – 25.02.2026.
Data dodania artykułu:
26.02.2026 19:33
Wielogodzinne korki na S7. Co wydarzyło się na kluczowej trasie regionu?
Data dodania artykułu:
31.12.2025 03:35
ZIELONE DZIAŁDOWO
Miasto, które wielu kojarzy ze spokojem, dziś pokazuje swoją drugą twarz – nowoczesną, świadomą i pełną zielonej energii. W świecie, gdzie hałas, śmieci i obojętność często wygrywają z troską o naturę, Działdowo udowadnia, że przyszłość planety zaczyna się tu, lokalnie. W każdym wyborze. W każdym pokoleniu. To właśnie tutaj młodzi, dorośli i seniorzy tworzą wspólny ekologiczny front. Samorząd, lokalne firmy i mieszkańcy nie czekają na jutro – działają dziś. Razem. Z pomysłem. Z odpowiedzialnością. Od Młodzieżowej Rady Miasta, która realnie wpływa na decyzje samorządu, po Klub Senior+, gdzie doświadczenie łączy się z nowoczesnością – w Działdowie ekologia przenika każdą relację i każdy projekt. Tutaj powstają inicjatywy, które uczą, angażują i inspirują kolejne pokolenia. Zielone Działdowo rośnie, dojrzewa i zmienia się razem z mieszkańcami. Bo przyszłość należy do tych, którzy dbają o „dzisiaj”. 🌍💚
Data dodania artykułu:
21.11.2025 18:21
KOMENTARZE
Poprzednie
Następne
Autor komentarza:
poldek
Treść komentarza:
Ale fachowców się zebrało w wokół erki !
Data dodania komentarza:
14.02.2018, 13:47
Źródło komentarza:
NOWY AMBULANS
Autor komentarza:
Małgorzata
Treść komentarza:
Ciekawa, merytoryczna rozmowa. Bez zadęcia, same konkrety. Mam nadzieję, że ten wywiad zachęci mieszkanki i mieszkańców naszego miasta do włączenia się w działania Koła Nowoczesnej w Ostródzie.
Data dodania komentarza:
19.01.2018, 19:59
Źródło komentarza:
ROZMOWA DNIA - Waldemar Graczyk
Autor komentarza:
Gość
Treść komentarza:
piękny cyrk, Sągol aż wytrzeszczu oczu dostaje
Data dodania komentarza:
1.12.2015, 15:29
Źródło komentarza:
XV SESJA RADY MIASTA OSTRÓDA
Autor komentarza:
:(
Treść komentarza:
OSTRÓDZKA ŻENADA MIASTA .
Data dodania komentarza:
1.12.2015, 14:54
Źródło komentarza:
XV SESJA RADY MIASTA OSTRÓDA
Autor komentarza:
i
Treść komentarza:
gdzie ta retransmisja?
Data dodania komentarza:
30.11.2015, 14:47
Źródło komentarza:
XVI SESJA RADY MIEJSKIEJ W NIDZICY
Autor komentarza:
Lolo
Treść komentarza:
164:30 pani sekretarz
Data dodania komentarza:
18.11.2015, 21:27
Źródło komentarza:
XIV sesja Rady Gminy Rybno
Reklama
Reklama