ZAPRASZAMY NA TRANSMISJĘ NA ŻYWO

  • 07.03.2014, 17:45
  • Telewizja Mazury
ZAPRASZAMY NA TRANSMISJĘ NA ŻYWO
Zapraszamy na transmisję na żywo z XVI Gali Kobiet Sukcesu Warmii i Mazur, która odbędzie się w Olsztynie 8 Marca o godz. 18:00

 

 

Publiczność zna Gale Kobiet Sukcesu z pokazów kolekcji młodych projektantów wyróżnionych na Poznańskim Tygodniu Mody. W tym roku Ilona Kanclerz, kurator wystawy FUTURE, wytypowała do pokazu w Olsztynie niezwykle ciekawe kolekcje Karoliny Kuczer-Płoszaj , Ewy Lenard  i  Adriana Kurowskiego. A prezentować je będą uczennice klasy czwartej II LO w Olsztynie.

Gościem gali będzie Eugenia Samochina – cymbalistka, artystka filharmonii w Kaliningradzie, sympatyczka Warmii i Mazur, która dała niezapomniane koncerty w Katedrze we Fromborku podczas Międzynarodowych Koncertów Organowych w ubiegłym roku, jak również miesiąc temu w Gdańsku z orkiestrą Filharmonii Kaliningradzkiej.

Drugim gościem honorowym będzie Mamed Chalidow - międzynarodowy mistrz mieszanych sztuk walki MMA.

Zobaczymy też olsztyński zespół rockowy The Tyro z charyzmatyczną wokalistką Joanną Gołombiewską.

Tegoroczna Gala Kobiet Sukcesu Warmii i Mazur odbędzie się pod hasłem „Kobiety są pro eko”. Podkreślane będą podczas wydarzenia proekologiczne aspekty działań laureatek. Ponadto po gali gościom zostaną zaprezentowane najnowsze rozwiązania technologiczne służące oszczędzaniu energii w domu i w firmie, zdrowa żywność, kosmetyki naturalne oraz możliwości uprawiania aktywności fizycznej. Goście posmakują też miodów z pasieki laureatki Agnieszki Pucer.

Serdecznie zapraszamy do oglądania!

 

Telewizja Mazury

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe