NIE SAMYM CHLEBEM ŻYJE CZŁOWIEK

  • 13.09.2013, 13:40
  • Telewizja Mazury
NIE SAMYM CHLEBEM ŻYJE CZŁOWIEK
ZAPRASZAMY NA PROGRAM
Telewizja Mazury

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (14)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Mrówka
Mrówka 08.10.2013, 08:04
RzeczJasna- świetna inicjatywa, byłam w ubiegłym roku na Ujawnij się i byłam zachwycona, ściągam siostrzyczkę i w tym roku też będziemy:) Gratuluje entuzjazmu i pomysłów i trzymam kciuki żeby się dalej kręciło.
Gość
Gość 16.09.2013, 18:18
er
jarek
jarek 16.09.2013, 14:09
Wszystkim malkontentom proponuję jedną rzecz: zrób coś chłopie i dziewczyno, potem krytykuj. Każda inicjatywa dająca jakieś opcjie i możliwości młodym jest godna uwagi i wsparcia. 3mam kciuki za Wasze działania. Pozdro Johny! Pozdro Guma! Życzę wiatru w żaglach :)
2pac
2pac 15.09.2013, 15:32
film jest słaby tak samo jak "dokonania" Rzeczy ciemnej
agnieszka
agnieszka 15.09.2013, 15:23
Do Gość: a czy mógłbyś się przedstawić? Rozumiem, że się znamy, mówisz o mnie po imieniu, do Faustyny też. Chętnie podyskutuję, tylko chciałabym wiedzieć z kim:)
m.
m. 15.09.2013, 10:54
yyy... to trzeba mieć jakieś kwalifikacje, żeby wyrażać własne opinie??? hahaha :P
Aśka
Aśka 15.09.2013, 10:20
I cóż z tego, że dziewczyny brały udział w referendum? Zazdrość przez Was przemawia, kochani, bo nie stać Was na nic więcej niż te tutaj komenty. Siedzenie w domu, pierdzenie w fotel i złośliwe podcinanie skrzydeł innym, to Wasz sposób na życie. Dobrze, że jest RzeczJasna i dobrze, że są jeszcze ludzie, którym chce się coś więcej, niż tylko tępe wgapianie się w tv. Brawo Rzecz Jasna!
Gość
Gość 15.09.2013, 00:01
Faustyna ale powiedziałaś coś innego w wywiadzie. Całe to rzecz jasna to wielkie pierdzenie w trąbkę - tak to widzę i czuję. Agnieszka z referendum, Kinga z referendum i kto jeszcze???? KPINY sobie robicie??? co to jest??? jakie macie kwalifikacje, żeby wypowiadać się o tym???
f.
f. 14.09.2013, 20:59
SUKCESEM dla nas było to, że takie właśnie osoby Ujawniały się na naszej imprezie!!! Chodziło o ich niesamowite zdolności i warsztat, - to był sukces, że do nas dołączyły. O to mi chodziło.
f.
Gość
Gość 14.09.2013, 18:42
Faustyna bój się boga Proszę Cię nie przeginaj, fajnie działacie ale ta wypowiedź to ostre przegięcie: "największym sukcesem jest to że Agnieszka Skrzypczak która ujawniła się u was na imprezie i dostała nagrodę trójki oraz to że Aleksander Błaszkiewicz dostał się na studia plastyczne z najwyższą oceną. Co ma piernik do wiatraka?
Gość
Gość 14.09.2013, 15:46
Rzecz jasna szykują się do wyborów. Tylko naiwniacy myślą, że o kulturę tu chodzi.
Animator2
Animator2 14.09.2013, 09:28
oglądam i oczom nie wierzę - osoby aktywnie zaangażowane w referendum wypowiadają się na temat marazmu w tzw quuulturze. Moim zdaniem po referendum nie udało się dorwać do władzy którym osobom to teraz na plecach dzieciaków chcą się wypromować. To jest przykre. Wypowiedzi same przeczą sobie raz jest mowa że miasto nic nie robi żeby zainteresować młodych a potem że robi np. Festiwal Reggae no i jest bezpłatna biblioteka. Wywiady z młodymi "działaczami kultury" naciągane (na dodatek wcale tu nie mieszkają). Wystarczy zapoznać się z ofertą Centrum Kultury mamy zajęcia z tańca, plastyczne, działa galeria. A pani od języka angielskiego niech się zajmie swoją pracą - ale tu widać parcie na szkło!!!
Animator
Animator 14.09.2013, 00:50
Interesujący i dobrze zrobiony materiał. Jest w nim dużo prawdy jeśli chodzi marazm w ostródzkiej kulturze. Młodzież potrzebuje wyzwań, bodźców i proponowane w materiale działania są w stanie dotrzeć i zmotywować młodych odbiorców kultury by nie musieli stąd uciekać. Życzę by się udało:)
ciekawski
ciekawski 14.09.2013, 00:40
Moim zdaniem poruszony temat jest dosyć śmieszny. Aktualnie pieniędzy brakuje na wszystko w Ostródzie mamy wiele osób, które ciężko pracują i osiągnęły w danej dziedzinie sukces. Pieniądze które miałyby pójśc na różnego akcje i przedsięwzięcia o których tu mowa zostałyby lepiej spożytkowane przez sportowców którzy mogą pochwalić się licznymi sukcesami. 200 osób na imprezie w Ostródzie to dużo? Nie sądze... Festiwal ognia w tym roku jeśli mam być szczery w tym roku był tragiczny i jeżeli na takie inicjatywy jak ta mają iść pieniądze zamiast na siatkówkę czy kajaki itp. to ja dziękuje. Może z czyjeś perspektywy wygląda to inaczej, ale moim zdaniem jeżeli komuś naprawdę zależy i jest w czymś dobry takie ,,imprezy,, o jakich mowa w tym materiale są zbędnym wydatkiem!! Pozdrawiam. :)

Pozostałe