AUTOPROMOCJA

  • 10.04.2013, 21:46
  • Telewizja Mazury
AUTOPROMOCJA
Zapraszamy na program o działalności Telewizji Mazury.
Telewizja Mazury

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (9)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Gość
Gość 24.04.2013, 08:16
Cieszę się,że jest coś i o nas,ale czy tak trudno zatrudnić lektora z poprawnym akcentem.To dziwaczne(niewłaściwe) akcentowanie-czego uczy oglądających?Rolą telewizji jest m.in. pokazywać wzór polszczyzny-nam daje się zupełnie coś innego.Telewizja tak,ale taki sposób ignorowania odbiorcy to już nie! Może czas to zmienić?
Gość
Gość 20.04.2013, 09:46
Jakie jest stanowisko pana S.że u nas nie będzie referendum?Jeżeli robimy coś,to róbmy rzetelnie,bez szukania sensacji,która póżniej okazuje się-no właśnie, czym?Po co nam to było,ledwie się zaczęło,a już się skończczyło.....
Gość
Gość 16.04.2013, 16:12
Gratuluję czujności codziennie i na co dzień.
Gość
Gość 16.04.2013, 11:38
A kamyczek do ogródka-na początku jest reklama"-_Na co dzień z Wami..".-cateringgusto-_Zmieniłam pisownię,by nie utrwalać błędów.Ortografia obowiązuje.
Gość
Gość 10.04.2013, 09:08
Dzięki za wiadomości,ale czytanie z tym przerażającym akcentem jest przykre dla uszu.
Gość
Gość 05.04.2013, 17:31
wrescie wiemy co sie dzieje w naszym urzedzie miasta w Nidzicy
miwszkaniec Nidzicy
miwszkaniec Nidzicy 05.04.2013, 17:27
fajnie ze jest ta telewidzjia w Nidzicy i wiemy co sie dzieje w tym miescie bardzo dziekuje dla telewizji mazury . pozdrawiam
Gość
Gość 05.04.2013, 09:34
Panie Sosnowski więcej obiektywizmu proszę. Dlaczego nie podał pan do sądu tv mazury skoro tak jak moja nidzica wyemitowała konferencję burmistrza w całości?? Ręka rękę myje, tyle ma dla pana do powiedzenia.
jerzy sosnowski z Nidzicy
jerzy sosnowski z Nidzicy 29.03.2013, 22:23
pragnę podziękować redakcji Telewizji Mazury za rzetelność i obiektywizm w przedstawianiu wydarzeń i faktów, za tę uczciwą dziennikarską pracę jakiej miałem okazję doświadczyć empirycznie na tzw. "własnej skórze"

życzę całej redakcji zdrowych pogodnych i rodzinnych Świąt Wielkiej Nocy

z poważaniem
jerzy sosnowski

Pozostałe